OFERTY PRACY
MONTER INSTALACJI SANITARNYCH ­ WOD­KAN i CO

OPIS STANOWISKA:
Montaż i naprawa instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłej wody użytkowej, gazu na podstawie dokumentacji technicznej. Uszczelnianie rur, biały montaż.

WYMAGAMY:
-­ doświadczenie w dziedzinie montażu instalacji wod­kan i CO,
-­ dyspozycyjność ­ możliwość wyjazdów w delegacje,
-­ odpowiedzialność,
-­ samodzielność.

OFERUJEMY:
-­ umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-­ atrakcyjne zarobki

MONTER INSTALACJI WENTYLACJI

Montaż i naprawa instalacji wentylacji i klimatyzacji na podstawie dokumentacji technicznej.

WYMAGAMY:
– doświadczenie w dziedzinie montażu instalacji wentylacji i klimatyzacji,
­- dyspozycyjność ­ możliwość wyjazdów w delegacje,
­- odpowiedzialność,
­- samodzielność.

OFERUJEMY:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e­mail: rekrutacja@pm-group.com.pl

Prosimy o dopisanie w nadsyłanych dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).