ZGRANY I PEŁEN
ZAANGAŻOWANIA ZESPÓŁ TO MY.

O NAS
Firma P&M Group powstała w 2011 r. poprzez połączenie dwóch niezależnie działających firm. Jedna z nich zajmował się importem, produkcją, dystrybucją i montażem urządzeń klimatyzacyjnych, druga zaś świadczyła usługi doradcze i nadzorcze w zakresie wszystkich instalacji sanitarnych.

P&M Group kontynuuje wcześniejszą działalność i świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego projektowania i wykonywania instalacji klimatyzacji, układów chłodniczych, instalacji wentylacji, jak również instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych i przemysłowych. Pełnimy nadzór inwestorski oraz oferujemy usługi w ramach przeglądów technicznych użytkowanych obiektów. Posiadamy doświadczoną kadrę inżynierską z uprawnieniami zarówno projektowymi, jak i wykonawczymi. Oferujemy pełen zakres usług dotyczących robót sanitarnych. Wykonujemy projekty i montujemy instalacje dla budynków wielorodzinnych, powierzchni handlowych, budynków użyteczności publicznej oraz budynków przemysłowych. Mamy doświadczenie w branży co zapewni Państwu pewność fachowego wykonania zadania.

Mając na uwadze kompleksową obsługę naszych Klientów, oferujemy Państwu doradztwo, w zakresie nowych rozwiązań, projekt na podstawie wstępnych założeń, wykonanie danej instalacji, gwarancję, konserwację urządzeń w ramach gwarancji, jak również uruchomienia skomplikowanych układów chłodniczych.

Firma obsługuje dużych przedstawicieli działających na rynku, jak również otwiera swoje drzwi do pojedynczego odbiorcy. Pragniemy zaproponować tu Państwu nowe oszczędne rozwiązania, które pozwolą Państwu oszczędzić czas i pieniądze oraz takie, które podniosą komfort Waszego mieszkania.

Zapraszamy do współpracy!